Услуги

Торгівельна мережа АІС пропонує своїм клієнтам скористатися фірмовою програмою «АІС Фінанс», в рамках якої діє кредитна біржа з численними кредитними програмами декількох банків-партнерів. Пакет кредитних пропозицій постійно розширюється і поліпшується.

Банки-партнери:
ПАТ КБ "Глобус"
ПАТ "Кредобанк"
АТ "Ощадбанк"
АТ "ОТП БАНК"
АТ "ТАСКОМБАНК" и др.

Результатом співпраці з провідними банками-партнерами є одні з кращих умов на ринку кредитування, що задовольняють запити самого вимогливого клієнта. У торгових центрах «АІС» можна підібрати умови, які підходять кожному клієнту.

Завдяки фірмовій програмі «АІС Фінанс» і кредитній біржі клієнти «АІС» отримують ряд переваг:

Завдяки кредитній біржі «АІС»:
• З'являється вибір між банками, які зацікавлені у видачі кредиту. Клієнт може вибрати банк, який пропонує найкращі умови, які відповідають очікуванням покупця.
• Заявку клієнта розглядає велика кількість банків, що максимізує ймовірність позитивного рішення щодо надання кредиту.
• Ще одна важлива перевага кредитної біржі «АІС» - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різних банках, з'ясовувати які з них кредитують покупку, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішені «АІС», яка створивши програму «АІС Фінанс» і налагодивши партнерські відносини з банками на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «АІС Фінанс» клієнт приходить в одне місце - торговий центр «АІС», де вирішуються всі питання щодо отримання кредиту.

Отримати консультацію по фірмовій програмі «АІС Фінанс» можна у менеджера з продажу у всіх торгових центрах «АІС» по всій Україні.

Послуги кредитування здійснюються банками партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування уточнюйте у Продавця.

Лізинг транспортного засобу (оренда з правом викупу) - хороша альтернатива покупці в кредит. Він особливо вигідний тим, хто бажає придбати техніку з мінімальними витратами. Адже купуючи товар в лізинг Ви позбавляєте себе від необхідності оформлення застави та реєстрації транспортного засобу. Також всі клопоти, пов'язані з оформленням страховки і техоглядом лізингова компанія може взяти на себе.

На сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам численну кількість пропозицій від ряду партнерів, серед яких такі лізингові компанії та банки, як:
«ОТП Лізинг»
«ВіЕйБі Лізинг»
«УЛФ-Фінанс»
«Приватбанк»
«Теком Лізинг»
«Альфа-Лізинг»
«Промагролізинг»
Та інші.

Завдяки великий кількості пропонованих програм клієнт отримує ряд переваг:
• З'являється вибір серед ряду компаній, які зацікавлені в проведенні операції. Клієнт може вибрати ту, яка пропонує найкращі лізингові умови.
• Заявку клієнта розглядає декілька лізингових компаній, що максимізує ймовірність позитивного рішення.
• Ще одна важлива перевага - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різним компаніям, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішує «АІС», яка налаштувала партнерські відносини з лізинговими компаніями на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «АІС» Клієнт приходить в одне місце - торговий центр «АІС», де вирішуються всі питання з купівлі в лізинг.

Купівля техніки в лізинг - оптимальне фінансове рішення для тих, хто цінує час, сили і вміє рахувати гроші! Отримати консультації можна у менеджера у всіх торгових центрах «АІС».

Послуги лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ або Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм лізингу уточнюйте у Продавця.

В даний час страхування є не просто необхідністю, а справжньою запорукою Вашого спокою за Ваш автомобіль. Група компаній «АІС» на протязі багатьох років розвиває напрямок автострахування і пропонує своїм Клієнтам можливість придбання, як поліса КАСКО, так і ОСЦПВ. Група компаній «АІС» співпрацює з провідними українськими страховими компаніями з широким спектром страхових продуктів, з яких Клієнт може вибрати оптимальний.

Поліс КАСКО в залежності від обраного пакета страхування передбачає страховий захист автомобіля в випадках:
- ДТП.
- Стихійних лих та інших подій (пожежі, вибуху, падіння предметів, попадання каміння, зіткнення з тваринами і т.д.).
- Протиправних дій третіх осіб (вандалізму, хуліганства).
- Незаконного заволодіння ТЗ (викрадення), внаслідок крадіжки, розбою, грабежу.

Умови полісу КАСКО також включають в себе:
- Можливість розширення страхового покриття на території країн СНД і Європи.
- Виплату відшкодування без урахування експлуатаційного зносу деталей (до семи років).
- Оплату послуг незалежного експерта при оцінці збитку.
- Оплату документів, необхідних для врегулювання страхової події.
- Відшкодування витрат на евакуатор і порятунок транспортного засобу (в встановлених програмою страхування кордонах).
- Можливість оплати страхового платежу частинами.
- Гнучку систему знижок при поновленні договору страхування на наступний страховий рік.
Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальну програму страхування в залежності від обраних ризиків і програми страхування, терміну страхування, кількості застрахованих транспортних засобів, території дії договору страхування, розміру франшизи, типу, віку і вартості транспортного засобу, а також умов його експлуатації, кількості і стажу водіїв, зазначених в договорі. Так що кожен наш Клієнт зможе підібрати собі програму відповідно до свого бюджету.

Також Ви, скориставшись нашими послугами, можете придбати поліс страхування ОСЦПВ, який, на сьогоднішній день є одним з документів, наявність якого вимагається від водія в обов'язковому порядку.

Як і у випадку з КАСКО, ми допоможемо Вам вибрати тип полісу, оптимальний для Вас договір, вартість якого буде варіюватися в залежності від типу договору, типу транспортного засобу, території, на якій в основному буде використовуватися даний автомобіль, сфери використання автомобіля, терміну дії договору (від 15 днів до 1 року), кількості водіїв, зазначених в договорі, та їх стажу.

Група компаній «АІС» піклується про безпеку своїх Клієнтів і прагне робити все для того, щоб Ви відчували себе захищено.

Додаткову інформацію про страхування Ви можете дізнатися у наших менеджерів з продажу, а також за телефоном інформаційної лінії Групи компаній «АІС»: 0-800-500-205 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України)

Мечтаете поменять свой автомобиль на новый? Хотите с максимальной выгодой продать свой автомобиль с пробегом и избежать лишних хлопот? Воспользуйтесь услугой трейд-ин от Группы компаний «АИС»! Заполните форму заявки оценки Вашего автомобиля. Наши менеджеры сообщат Вам предварительную стоимость выкупа и сообщат о дальнейших действиях для совершения сделки.

САМАЯ МАСШТАБНАЯ В УКРАИНЕ ПРОГРАММА ТРЕЙД-ИН:

30 ГОРОДОВ И БОЛЕЕ 50 АВТОСАЛОНОВ!

ВЫБОР НОВОГО АВТОМОБИЛЯ ИЗ 15 БРЕНДОВ И 400 МОДЕЛЕЙ!

ВЫКУП АВТОМОБИЛЕЙ С ПРОБЕГОМ ВСЕХ МАРОК!

ДЕЙСТВУЕТ КАК ДЛЯ ФИЗИЧЕСКИХ, ТАК И ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ!

ВОЗМОЖНОСТЬ СОВМЕСТИТЬ ПОКУПКУ В КРЕДИТ И ТРЕЙД-ИН!

КМ
Інший автомобіль з пробігом
Новий автомобіль
Поки не знаю

Наприклад: (099)111-11-11

Наприклад: user@mail.server.ua

 Трейд-ин (Trade-in) – обмен автомобиля с пробегом на новый автомобиль с доплатой. Выбрав понравившийся автомобиль в любом из Автоцентров Группы компаний «АИС» по всей Украине, Вы предоставляете нам свой автомобиль с пробегом для оценки (диагностируется техническое состояние транспортного средства и определяется его цена) и дальнейшего выкупа. Цена выкупа старого автомобиля будет вычтена из цены нового автомобиля при покупке нового автомобиля. 

ОСНОВНЫЕ ПРЕИМУЩЕСТВА ПОКУПКИ НОВОГО АВТОМОБИЛЯ ПО ПРОГРАММЕ ТРЕЙД-ИН В Группе компаний «АИС»:

Выгода:

 • Группа компаний «АИС» дает максимально возможную рыночную цену на выкупаемый автомобиль. Оценка производится с помощью специального оборудования, которое отражает реальное состояние транспортного средства. В итоге мы получаем объективную итоговую стоимость автомобиля с учетом состояния и степени изношенности всех его комплектующих.
 • Мы полностью берем на себя оплату всех налогов при последующей перепродаже авто.
 • Вы доплачиваете только разницу между стоимостью нового и старого автомобилей. Остальная сумма покрывается стоимостью старого автомобиля.
 • Группа компаний «АИС» берет на себя полную ответственность за техническое состояние выкупленного автомобиля. Вам не придется общаться с новым владельцем своего старого автомобиля по вопросам технического состояния. Вы  не будете нести ответственность перед новым владельцем за качество своего автомобиля, решать все проблемы, связанные с  претензиями, проводить встречи с незнакомыми людьми.
 • Из-за низкого спроса, роста цен на бензин, праздников и сезонности, цена на автомобиль с пробегом падает в среднем на несколько процентов ежемесячно. Благодаря программе трейд-ин от Группы компаний «АИС» клиент забудет обо всех этих рисках.

 

Удобство:

 • Стоимость выкупа Вашего автомобиля с пробегом может быть первым взносом при покупке нового автомобиля в кредит. Таким образом, покупка нового автомобиля вообще не потребует первоначальных финансовых вложений!  
 • Автомобиль может быть приобретен как физическим, так и юридическим лицом в любом Автоцентре Группы компаний «АИС» по всей Украине. 
 • Оперативность выкупа автомобиля. Группа компаний «АИС» берет на себя все хлопоты по заключению сделки с будущим покупателем автомобиля с пробегом. Если клиент предварительно снял автомобиль с учета в ГАИ, то  длительность заключения сделки на покупку нового автомобиля составит менее одного дня.
 • Деньги за автомобиль сразу же зачисляются в счет выкупа нового автомобиля.
 • Не нужно тратить свое время и ресурсы на поиск покупателя для старого автомобиля, размещение рекламной информации и посещение авторынков.
 • Услуга доступна клиенту 7 дней в неделю.

 

Надежность:

 • Группа компаний «АИС» гарантирует юридическую чистоту сделки. Клиент защищен от аферистов, работающих на авторынках или по объявлениям.

 

ПРОЦЕДУРА ПОКУПКИ НОВОГО АВТОМОБИЛЯ С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ УСЛУГИ «ТРЕЙД-ИН» ПРОСТА:

 • Вы являетесь владельцем легкового автомобиля возрастом до 10 лет, любого бренда и любой  страны производителя и хотите приобрести новый автомобиль. Вам нужно посетить один из более чем 50 салонов Группы компаний «АИС» и выбрать новый автомобиль, который Вы хотите приобрести.
 • Вы обращаетесь к менеджеру нашего Автосалона с вопросом о  приобретении нового автомобиля с помощью услуги трейд-ин и предоставляете информацию об автомобиле с пробегом, которым Вы владеете. Менеджер Автосалона в течении 15 минут предоставляет Вам предварительную оценку стоимости Вашего автомобиля с пробегом. 
 • Если Вас  устраивает оценочная стоимость – назначается дата и время проведения диагностики автомобиля на СТО Автоцентра Группы компаний «АИС», где клиент планирует купить новый автомобиль.
 • В процессе диагностики проверяются документы на Ваш автомобиль с пробегом, проводится его полная диагностика и согласование с клиентом цены выкупа. В среднем это занимает не более одного часа!
 • В случае положительной договоренности между Автоцентром Группы компаний «АИС» и Вами о выкупе автомобиля, оформляются документы на выкуп автомобиля с пробегом и покупку нового . Вы получаете счет на доплату за новый автомобиль.
 • Вы снимаете свой автомобиль с учета, оплачиваете доплату за новый автомобиль, а снятый с учета автомобиль с пробегом сдаете на склад Автосалона. Поздравляем – Вы  получаете Ваш новый автомобиль!
 • Список необходимых документов владельца автомобиля для проведения выкупа: паспорт, идентификационный код, технический паспорт автомобиля, сервисная книжка и другие документы, подтверждающие сервисную историю автомобиля (если такие имеются и автомобиль находится на гарантии), нотариально оформленное заявление от супруги (супруга) с согласием на отчуждение автомобиля, справка МРЭО о снятии автомобиля с учета для продажи.

 

ПОКУПКА НОВОГО АВТОМОБИЛЯ В КРЕДИТ С ПОМОЩЬЮ УСЛУГИ ТРЕЙД-ИН

Дополнительно к выше озвученным процедурам необходимо выполнить следующие действия:

 • Подать заявки (самостоятельно или в нашем салоне) на получение кредита в выбранные Вами банки. В случае положительного решения банка(ов) выбрать устраивающую Вас кредитную программу. Оформить все необходимые документы для выкупа автомобиля с пробегом, покупки нового автомобиля и получения кредита.
 • Денежные средства за сдаваемый автомобиль с пробегом будут перечислены в автосалон в счет Вашего первого взноса на покупку ново­го автомобиля.
 • Далее Вы проходите все стандартные процедуры, как при покупке нового автомобиля в кредит.
 • Популярность бренда, модели и цвета автомобиля.
 • Состояние автомобиля: косметические и механические дефекты экстерьера и интерьера, запах в салоне (автомобиль курильщика), машина после ДТП.
 • Происхождение автомобиля: страна эксплуатации, количество владельцев, состояние документов, характер  эксплуатации (служебная, такси, автошкола).
 • Объем двигателя, вид топлива и комплектация.
 • Год выпуска и пробег автомобиля, его сервисная история.
 • Поколение модели (последняя, предыдущая и т.д.).

 

ФАКТОРЫ, ОПРЕДЕЛЯЮЩИЕ ЦЕНУ ВЫКУПА АВТОМОБИЛЯ:

Повышают стоимость выкупа  автомобиля следующие элементы комплектации:

­    КПП автомат.

­    Кондиционер.

­    Литые диски.

­    Кожаный салон.

­    Ксеноновые фары.

­    Автомобиль приобретен новым у официального дилера в Украине.

­    Наличие сервисной книжки.

­    Цвет металлик.

­    Тонированные стекла.

Снижает стоимость выкупа автомобиля:

­    КПП механика.

­    Отсутствие кондиционера.

­    Повреждение кузова (на стоимость ремонта).

­    Каждая механическая неисправность (на стоимость ремонта и стоимость запасных частей).

­    Сильная изношенность  салона.

­    Автомобиль пригнан из-за границы.

­    Нет сервисной книжки.

­    Непопулярный цвет.

­    Возраст (снижение стоимости от 15% до 25% за каждый год).

­    Пробег (снижение стоимости от 15% до 25% за каждые 100 000 км).

­    Непопулярный бренд или модель.

Учитывая все факторы, мы предложим Вам лучшую цену выкупа автомобиля с пробегом, а также обеспечим комфортную покупку нового автомобиля.

Будем рады видеть Вас в салонах Группы компаний «АИС» по всей Украине!!

Шановний клієнт!

Ми прагнемо зробити покупку і експлуатацію автомобіля максимально простою і комфортною. Нам дуже важлива інформація про якість послуг, що надаються нашою компанією. Для всіх клієнтів, які придбали у нас автомобіль або відвідали наше СТО протягом останнього місяця, пропонуємо наступні можливості для зворотного зв'язку:

 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка