Сервіс

Гарантійні зобов'язання Продавця на автомобілі УАЗ

Автомобілі УАЗ виготовлені з високоякісних матеріалів згідно провідних технологій автомобільної індустрії та відповідають високим стандартам якості.

Придбаний Вами автомобіль увібрав в себе величезний досвід та знання інженерів та фахівців Виробника з тим, щоб зробити його максимально безпечним та зручним в експлуатації.

Перед початком експлуатації рекомендуємо Вам, уважно ознайомиться з встановленим обладнанням, особливостями експлуатації та обслуговування автомобіля, які прописані в інструкції з експлуатації та Сервісній книжці.

Виробник надає гарантію на автомобіль, включаючи всі його складові та комплектуючі (за винятком обмежень прописаних в сервісній книжці, а також на даній сторінці).

Гарантія Виробника поширюється виключно на усунення недоліків, що виникли внаслідок дефекту в матеріалі або мають виробничий характер.

Для збереження права скористатися гарантією, необхідно регулярно і своєчасно, згідно з регламентом, прописаному в Сервісній книжці надавати автомобіль на сервісний центр АІС для проведення технічного обслуговування, огляду та діагностики, а так само дотримуватися умов які зобов'язаний дотримуватися Власник автомобіля для збереження гарантії.

Увага! Гарантійне обслуговування надається тільки при наявності Сервісної книжки, з відповідними відмітками, що підтверджують своєчасне виконання робіт з технічного обслуговування в обсягах та кількості рекомендованих виробником, а так само ремонту та встановлення додаткового обладнання виключно на авторизованих сервісних центрах АІС.

Сервісна книжка є дійсною за умови наявності в ній такої інформації:
• У повному обсязі надана інформація про автомобіль, продавця і власника;
• Дата продажу автомобіля Власнику (дата початку гарантії);
• Заповнена реєстраційна картка власника та гарантійний талон, що підтверджує ознайомлення клієнта з умовами гарантії;
• Заповнений талон та відірваний корінець проведення передпродажної підготовки, що так само підтверджує перевірку власником комплектності та споживчих характеристик автомобіля;

Гарантійні зобов'язання дійсні при:
1. Своєчасному та обов'язковому виконанні Споживачем (Власником) Планового технічного обслуговування автомобіля (ТО) на офіційному сервісі АІС та контрольно-оглядових робіт з виявлення дефектів ЛКП і антикорозійного покриття кузова автомобіля.
2. Наявності «Сервісної книжки» та дотриманні їх вимог (в разі втрати або псування необхідно терміново звернутися в офіційний сервіс АІС.
3. Дотримання вимог «Керівництва з експлуатації».
4. Дотримання технології ремонту та обслуговування автомобіля лише на офіційному сервісі АІС.
5. Своєчасне усунення інших несправностей після їх виявлення на офіційному сервісі АІС.
6. Використання якісних автокомпонентів, витратних матеріалів та палива.
7. Остаточне рішення щодо усунення несправності на автомобілі приймає офіційний сервіс АІС.
8. Детальна інформація про умови дії гарантії описана в Сервісній книжці та Керівництві з експлуатації.

Як скористатися гарантією

Звернутися на офіційний сервіс АІС та пред'явити документи:

1. Сервісну книжку.
2. Свідоцтво про реєстрацію.
3. Документ, що підтверджує право керування автомобілем, для представника Власника:
- для юридичної особи - шляховий лист;
- для фізичної особи - технічний паспорт з відміткою на право керування автомобілем або довіреність на право керування автомобілем;
- довіреність на представництво інтересів власника з питань технічного обслуговування, ремонту та гарантійного ремонту.

Надати автомобіль для підтвердження наявності несправності.

При неможливості пересування автомобіля своїм ходом необхідно звернутися в найближчий офіційний сервіс АІС для організації ремонту на місці або евакуації автомобіля.

При підтвердженні несправності в рамках гарантії оплата евакуації проводитиметься за рахунок офіційного сервісу АІС.

1. Гарантійний термін

1.1 Гарантійний термін на Автомобілі: УАЗ Патріот, Пікап, Карго становить 36 місяців або 100 000 км пробігу в залежності від того, що настане раніше.
Гарантійний термін на Автомобілі: УАЗ-Хантер становить 12 місяців або 30 000 км пробігу в залежності від того, що настане раніше.
Гарантійний термін на класичні комерційні автомобілі їх модифікації становить 24 місяці або 80 000 км пробігу в залежності від того, що настане раніше.

1.2 На окремі комплектуючі деталі встановлюється гарантійний строк меншої тривалості.

УАЗ Патріот, Пікап, Карго

 Умови гарантії

 Найменування вузлів та агрегатів

6 місяців або 1000 км. пробігу, в залежності від того, що настане раніше

 

каталітичний нейтралізатор, лямбда-зонд

12 місяців або 25000 км. пробігу, в залежності від того, що настане раніше

 

прокладки різних типів (крім прокладки головки блоку циліндрів), гумові пильовики, захисні чохли, манжети і сальники (при відсутності механічних пошкоджень), електробензонасос, деталі оздоблення салону, акумуляторна батарея, деталі кузова з гальванічним покриттям.

12 місяців або 50000 км. пробігу, в залежності від того, що настане раніше

амортизатори, гумові елементи підвіски, гумові опори агрегатів, підшипники ступиці, кермові наконечники, елементи вихлопної системи, сидіння (включаючи елементи обігріву), скло, наклейки.

24 місяці або 50000 км пробігу, в залежності від того що настане раніше

карданні вали, гумові шланги і патрубки, шланги гнучкі гальм, пружини і амортизатори підвіски, карданний вал рульового управління, опора проміжного вала рульового керування, шарніри поворотних куркулів, замки і ручки дверей, механізм гідропідсилювача керма, насос гідропідсилювача керма.

УАЗ-Хантер

6 місяців або 1000 км. пробігу, в залежності від того, що настане раніше

каталітичний нейтралізатор, лямбда-зонд

6 місяців або 15000 км. пробігу, в залежності від того, що настане раніше

Деталі зчеплення, прокладки різних типів (крім прокладки головки блоку), гумові пильовики, сальники, манжети і захисні чохли (при відсутності механічних пошкоджень), елементи вихлопної системи, деталі оздоблення салону, акумуляторна батарея, деталі кузова з гальванічним покриттям.

6 місяців або 30000 км. пробігу, в залежності від того, що настане раніше

Амортизатори, гумові елементи підвіски, гумові опори агрегатів, підшипники ступиці, кермові наконечники, сидіння, скло, тент.

УАЗ Класичні комерційні

6 місяців або 1000 км. пробігу, в залежності від того, що настане раніше

Каталітічній нейтралізатор, лямбда-зонд

 

12 місяців або 25000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше

прокладки різніх тіпів (окрім прокладки головки блоку циліндрів), гумові пильовики, захисні чохли, манжети і сальники (при відсутності механічних пошкоджень), електробензонасос, деталі оздоблення салону, акумуляторна батарея, деталі кузова з гальванічним покриттям.

12 місяців або 50000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше

 

амортизатори, гумові елементи підвіски, гумові опори агрегатів, підшипники ступиці, кермові наконечники, елементи вихлопної системи, сидіння, скло, наклейки, карданні вали, гумові шланги и патрубки, гнучкі шланги гальм, ресори підвіски, карданний вал рульове управління, опора проміжного вала рульове управління, шарніри поворотних куркулів, замки та ручки дверей, Механізм гідропідсилювача керма, насос гідропідсилювача керма.

1.3 Гарантія на лакофарбове покриття
Гарантія не поширюється на пошкодження лакофарбового покриття кузова і деталей шасі, отримані від зовнішнього впливу, в тому числі:
• в результаті механічної дії елементів дорожнього покриття
• в результаті впливу хімічно активних речовин (солі, антиожеледних реагентів, соку рослин, пилку) атмосферних явищ (сильним вітром, блискавкою), продуктів життєдіяльності птахів та тварин.
Допускається утворення незначної корозії на елементах шасі не впливає на товарний вигляд автомобіля.
Обов'язковою умовою дотримання гарантійних зобов'язань на лакофарбове
покриття кузова є регулярне проведення огляду кузова на офіційному сервісі Дилера «Групи Компаній АІС» (зазначеному в сервісній книжці) при проходженні контрольно-оглядових (діагностичних) та регламентних робіт. При цьому в Сервісній книжці повинні бути зроблені відповідні позначки.

1.4 Обмеження гарантії на деталі, що зношуються
Не підлягають гарантії витрати на ремонт або заміну наступних деталей, крім випадків виявлення дефектів виробничого характеру:
• Лампи
• Плавкі запобіжники
• Фільтри (повітряний, паливний, масляний)
• Високовольтні проводи
• Електромагнітні форсунки (при виході з ладу більше однієї форсунки одномоментно)
• Свічки запалювання
• Свічки розжарювання
• Приводні ремені
• Щітки склоочисника
• Щітки стартера та генератора
• Вичавний підшипник та диски зчеплення
• Гальмівні диски і барабани, гальмівні колодки
• Шини і колісні диски
• Гумові частини та деталі (за винятком опор двигуна), форсунки омивача, троси приводу стояночного гальма
2.1 Гарантія включає в себе заміну або ремонт деталей, дефект яких виник з вини Виробника і виявлено в період проведення передпродажної підготовки та в гарантійний період експлуатації. Якщо дефект можна усунути шляхом ремонту, то немає ні технічних, ні юридичних причин для заміни агрегату або вузла в зборі, якщо інше не погоджено Виробником.
2.2 Гарантійні зобов'язання не будуть застосовуватися в таких випадках: та щодо названих нижче робіт і витрат, крім випадків виявлення виробничих дефектів, тобто недоліків якості, що виникли з вини Виробника.
2.2.1 Регулярне технічне обслуговування.
Контрольно-оглядові (діагностичні) або регламентні роботи згідно з переліком робіт, які виконуються в рамках технічного обслуговування, крім робіт, виконуваних по гарантії в зв'язку з виявленням недоліків якості (очищення систем автомобіля: наприклад, промивка паливної, мастильної або охолоджуючої системи двигуна, а також матеріали, що при цьому витрачаються).
2.2.2 Деталі, схильні до певного природного зносу при нормальній експлуатації автомобіля: лампи, приводні ремені, плавкі запобіжники, щітки склоочисника, фільтри (повітряний, паливний, масляний), ведений диск зчеплення, свічки запалювання, гальмівні колодки, диски, автошини, високовольтні дроти, електромагнітні форсунки (при виході з ладу більше однієї форсунки одномоментно), свічки розжарювання, щітки стартера та генератора.
2.2.3 Збиток в результаті впливу зовнішнього середовища.
Пошкодження автомобіля промисловими, хімічними або іншими викидами, сіллю, антиожеледними реагентами, соком рослин, пилком, сильним вітром, блискавкою або іншими факторами навколишнього середовища, не покриваються гарантією.
2.2.4 Пошкодження, викликані порушеннями правил експлуатації.

Пошкодження або несправності, що не покриваються гарантією та виникли внаслідок порушення правил експлуатації, в тому числі:
• Експлуатація автомобіля з порушеннями вимог Керівництва з експлуатації
• Невиконання регламентного технічного обслуговування
• Використання автомобіля в гонках, ралі та інших спортивних заходах
• Використання непридатних до застосування або забруднених: палива, мастил або заправних рідин.
• Перевищення допустимого навантаження
• Експлуатація несправного автомобіля, якщо відомо про наявність дефекту.
• Розряд акумуляторної батареї.
• Пошкодження автомобіля в результаті дорожньо-транспортної пригоди, якщо воно не пов'язане з недоліками якості, що виникли з вини Виробника.
• Пошкодження вантажного відсіку і салону в результаті завантаження-розвантаження або транспортування вантажу, а також експлуатації з навантаженням, що перевищує допустимі норми.
• Внесення Споживачем, продавцем автомобіля та / або іншим третьою особою змін в конструкцію або комплектацію автомобіля, не погоджених з Виробником ..
• Зміна показань одометра.
• Гарантія не надається на автомобіль, на якому були змінені показники лічильника шляху. При заміні одометра необхідно відзначити свідчення заміненого одометра в Сервісній книжці.

2.2.5 Незначні зовнішні прояви несправностей
Незначні зовнішні прояви несправностей, які не є дефектами або проявляються лише в особливих режимах експлуатації, не покриваються гарантією:
Слабкі сторонні звуки, шум, вібрація, які не впливають на характеристики і працездатність автомобіля та його систем.
Зазори між кузовними деталями.
Дефекти зовнішнього вигляду, а саме лакофарбового покриття, гальванічного покриття та внутрішнього оздоблення, які не видно без спеціальних засобів збільшення.
Негерметичність сальників та прокладок, що виявляється в легкому зволоженні сполучених поверхонь без утворення крапель рідини.
Освіта масляних плям в зонах сальників та ущільнень, що не впливають на витрату масла
Гумові частини і деталі (за винятком опор двигуна), форсунки омивача, трос приводу гальма стоянки
Легке запотівання фар, яке зникає через кілька хвилин після їх включення.

2.3 Ремонт Автомобіля, комплектуючих виробів та / або складових частин автомобіля після закінчення встановленого сервісної книжкою терміну гарантії їх якості, здійснюється за рахунок Споживача.

3. Гарантія не поширюється на:
3.1 Несправності / пошкодження, що виникли в результаті експлуатації автомобіля з порушеннями вимог керівництва з експлуатації.
3.2 Несправності / пошкодження, що виникли в результаті зневаги контрольно-оглядових (діагностичних) і планових технічних обслуговувань.
3.3 Несправності / пошкодження, що виникли в результаті використання автомобіля в гонках, ралі та інших спортивних заходах.
3.4 Несправності / пошкодження, що виникли в результаті використання не рекомендованихі заводом-виробником марок палива, масел або заправних рідин.
3.5 Пошкодження агрегатів автомобіля, що виникли в результаті експлуатації при нестачі експлуатаційних матеріалів (наприклад: гальмівної або охолоджуючої рідини, масла або мастила).
3.6 Несправності / пошкодження, що виникли в результаті використання забрудненого або неякісного палива, масел або заправних рідин.
3.7 Несправності / пошкодження, що виникли в результаті перевищення допустимого навантаження.
3.8 Несправності / пошкодження, що виникли в результаті експлуатації несправного автомобіля, якщо відомо про наявність дефекту.
3.9 Розряд акумуляторної батареї через порушення вимог інструкції по експлуатації акумуляторних батарей
3.10 Пошкодження автомобіля в результаті ДТП, необережність, зневажливого поводження з автомобілем, механічних впливів, якщо вони не пов'язані з дефектами заводу виробника
3.11 Пошкодження вантажного відсіку і салону в результаті завантаження-розвантаження або транспортування вантажу, а також експлуатації з навантаженням, що перевищує допустимі норми
3.12 Несправності / пошкодження, що виникли в результаті внесення змін до програмного забезпечення, заводські настройки, параметри електронних блоків управління, зміни даних про пробіг в показаннях одометра або в інших пристроях передбачених виробником
3.13 Несправності / пошкодження, що виникли в результаті внесення споживачем або продавцем змін в конструкцію або комплектацію автомобіля не узгоджених з виробником
3.14 Пошкодження деталей / вузлів / агрегатів, викликані (пов'язані з) несправностями, які не покриваються гарантією виробника
3.15 Несправності / пошкодження, що виникли в результаті використання неоригінальних або не схвалених виробником деталей, або деталей, замінених або відремонтованих неавторизованною сервісною станцією.

4. Гарантійні зобов'язання виробника втрачають силу, якщо має місце одна з таких обставин:
4.1 експлуатація автомобіля в умовах, що не відповідають зазначеним в «Керівництві з експлуатації» та вимогам «Сервісної книжки»;
4.2 невиконання або несвоєчасного або неповне виконання планового (регламентного) технічного обслуговування на офіційному сервісі Дилера «Групи Компаній «АІС» в обсягах і в терміни, зазначені в «Сервісній книжці»;
4.3 самовільний демонтаж, розбирання і ремонт деталей, вузлів, агрегатів або автомобіля в цілому, включаючи зміну програмного забезпечення, заводських налаштувань, параметрів електронних блоків управління, а також внесення змін до конструкції автомобіля;
4.4 несправності, що виникли внаслідок встановлення додаткових пристроїв, аксесуарів та тюнінгу заводських вузлів і агрегатів не на офіційному сервісі Дилера «Групи Компаній «АІС»;
4.5 пошкодження або відсутність на несправних деталях і вузлах ідентифікаційного маркування виробника, передбачених виробником;
4.6 будь-які несанкціоновані зміни даних про пробіг в показаннях одометра або в інших пристроях, передбачених виробником

Експлуатація транспортних засобів (легкових і вантажних автомобілів, автобусів та тракторів) тягне за собою зношування вузлів і агрегатів, що пов'язано з постійною роботою деталей, які труться поверхностями, порушення регулювальних параметрів, старіння гумотехнічних виробів ТА інших явищ. Щоб продовжити термін безвідмовної роботи вузлів і агрегатів, слід своєчасно проходити технічне обслуговування.

Кожна процедура ТО - це не просто заміна масла. Це комплекс мастильно-заправних, контрольно-діагностичних, регулювальних, кріпильних, мийно-прибиральних та інших робіт, що дозволяють підтримувати транспортний засіб у справному технічному стані та знизити ризик поломок і відмов, а також підвищити рівень безпечної експлуатації.

Планове технічне обслуговування слід проходити відповідно до рекомендацій, викладених в сервісній книжці в терміни, зазначені заводом-виробником. Більш того, своєчасне проходження ТО є невід'ємною умовою надання гарантії на вузли та деталі проданого транспортного засобу.

В гарантійний період наші клієнти можуть розраховувати на безкоштовне усунення несправностей, що виникли в результаті виробничого дефекту, а також на заміну дефектних деталей і вузлів на нові оригінальні запасні частини.

ПЛАНОВЕ ТА СЕЗОННЕ ТО

Технічне обслуговування прийнято поділяти на планове і сезонне. До першої групи відносять технологічні заходи по заміні паливно-мастильних матеріалів, які необхідно міняти після досягнення певного пробігу. Сезонне обслуговування рекомендується проводити з періодичністю раз на півроку. Це необхідно для того, щоб підготувати техніку до експлуатації з урахуванням кліматичних змін.

Довіряйте обслуговування тільки професіоналам! Будь-яке некваліфіковане втручання може спричинити за собою необхідність серйозного ремонту і зняття з гарантії.

Щоб цього не сталося, довірте сервісне обслуговування нашим фахівцям!

ВИЇЗНЕ ТО СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

Регламентне технічне обслуговування тракторів та іншої сільгосптехніки проводиться мобільними бригадами механіків на місці у Клієнта. Виїзд до Клієнта здійснюється на повнопривідних сервіс-мобілях підвищеної прохідності. Сервіс-мобілі оснащені необхідними інструментами, оригінальними витратними матеріалами, запасом палива та мастильних матеріалів для проведення планових ТО і ремонтів.

Записатися на обслуговування або отримати консультацію можна у фахівців СТО у Вашому місті.

Шановний клієнт!

Ми прагнемо зробити покупку і експлуатацію автомобіля максимально простою і комфортною. Нам дуже важлива інформація про якість послуг, що надаються нашою компанією. Для всіх клієнтів, які придбали у нас автомобіль або відвідали наше СТО протягом останнього місяця, пропонуємо наступні можливості для зворотного зв'язку:

ЕКОНОМТЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ГБО - ЗАБУДЬТЕ ПРО ЗАПРАВКУ ТРАДИЦІЙНИМ ПАЛИВОМ!

Група компаній АІС встановлює ГБО 2-го, 3-го, 4-го 5-го і 6-го поколінь, на всі бренди легкового, комерційного, вантажного автомобільного транспорту, а також автобуси, незалежно від віку або пробігу. Також Ви можете вибрати вид обладнання газового палива - пропан або метан. Ми ставимо ГБО як на бензинові, так і на дизельні двигуни.

Встановити ГБО можна в будь-якому з офіційних авторизованих СТО Групи компаній АІС, які знаходяться по всій Україні.

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ, ЩО ПРОПОНУЄТЬСЯ:

OPTIMA - доступне за вартістю і популярне в Україні польське ГБО. Є аналогом за рівнем надійності та технологічності відомих італійських виробників. Детальніше про бренд OPTIMA на https://optima.ais.ua

TARTARINI - один з найзнаменитіших італійських брендів ГБО, що пропонує преміальний рівень і найдосконаліші технології в сфері ГБО. Детальніше про бренд TARTARINI на https://tartarini.ais.ua

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ГБО:

-- Можливість істотно скоротити витрати на придбання палива.
-- Переведення автомобіля на газ не вимагає конструктивної переробки двигуна.
-- Циліндропоршнева група двигуна служить довше.
-- Масло можна міняти рідше.
-- Менше утворення нагару.
-- Менш шкідливий для навколишнього середовища вихлоп.
-- При правильно обраному режимі роботи двигуна на газовому паливі, знижується і рівень створюваного ним шуму на 2-3 ДцБ. Двигун починає працювати м'якше, немає детонації та ривків.
-- Одним натисканням кнопки можна в будь-який момент "переключитися" на традиційне паливо.
-- Комбінована система живлення - газ плюс бензин - це 1000 км без поповнення запасів пального!

ПЕРЕВАГИ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО В АІС

-- 20 років досвіду установки ГБО.
-- Сучасні сертифіковані станції по встановленню та сервісному обслуговуванню ГБО по всій Україні.
-- Кваліфіковані фахівці, які допоможуть не тільки з монтажем і установкою, а й з вибором обладнання потрібного покоління.
-- Прямі поставки обладнання з Італії та Польщі.
-- Офіційна гарантія по всій Україні.
-- Група компаній АІС, є офіційним імпортером TARTARINI та OPTIMA в Україні і забезпечує гарантійне обслуговування по всій країні.
-- Постійна наявність витратних матеріалів для технічного обслуговування, а також запасних частин на складі та під замовлення.

Чекаємо Вас на наших СТО! Заощаджуйте на витратах на паливі до 50%!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВСТАНОВИТИ ГБО
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка