Новости

03 апреля 2020

МИ ПРАЦЮЄМО! ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЖИМ РОБОТИ АВТОСЕРВІСУ СТО!

Шановні Клієнти!

СТО НАШОГО ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ ЗГІДНО З РОЗКЛАДОМ РОБОТИ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ПО ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ АВТОМОБІЛІВ ТА ПРОДАЖУ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН!

У зв’язку із запровадженням карантину та інших обмежувальних заходів відповідно до вимог чинного законодавства Ви маєте дотримуватись наступних правил відвідування СТО:
1) Прийомка авто на сервіс здійснюється виключно на вулиці зі збереженням дистанції між Клієнтом та працівником не меньше ніж 1.5 метра.
2) Ви маєте бути у захисній масці та користуватися одноразовими рукавичками, які будуть запропоновані нашими співробітниками.
3) Кількість відвідувачів в приміщенні обмежено 1 людиною на 10 кв. м.. При необхідності зачекайте, будь ласка, біля входу.
4) Користуйтеся, будь ласка, дезінфікуючими засобами.
5) Зберігайте дистанцію між людьми не менше, ніж 1,5 метра.

Продаж запасних частин здійснюється як на самому СТО, так і за телефоном за допомогою адресної доставки або у відділення перевізника.

Продаж запчастин з відправкою перевізниками здійснюється за допомогою компаній Нова Пошта та Делівері. Відправляються тільки товари які приймаються Нова Пошта, Делівері. Вартість доставки за рахунок Покупця - за тарифами перевізника. Доставка оплачується окремо при отриманні товару. Оплата запчастин – 100% передплата шляхом банківського переказу.

Детальну інформацію отримайте за нашими телефонами.

Наш центр з продажу автомобільної техніці продовжує працювати. Дізнатися детальніше можна за посиланням.

Додатково інформуємо, що для забезпечення максимальної безпеки Співробітників та Клієнтів, які знаходяться в нашому дилерському центрі, нами було вжито необхідних заходів безпеки, в тому числі, але не виключно:
- регулярна дезінфекція та провітрювання приміщень;
- облаштування місць загального користування дезінфікуючими засобами;
- дотримання безпечної дистанції під час спілкування;
- контроль самопочуття співробітників та дотримання ними необхідних гігієнічних рекомендацій.

Подробиці: Постанова Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року та №215 від 16.03.2020 року, Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”

 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка