Новини

25 сентября 2020 г.

У Торгово-сервісній мережі АІС, в рамках спільної партнерської програми з лізинговою компанією ULF Finance, покупці юридичні особи та СПД, можуть придбати комерційні авто УАЗ, комерційні та вантажні автомобілі ГАЗ та автобуси ПАЗ в лізинг від 0,01% річних

>>>подробнее
 
19 августа 2020 г.

Торгово-сервісна мережа АІС стала офіційним представником італійського бренду ГБО Zavoli з продажу, встановлення та сервісного обслуговування.

>>>подробнее
 
06 апреля 2020 г.

Компания Евроэксперт предлагает прохождение обязательного технического осмотра в г. Киев по специальным акционным ценам – всего за 1000 гривен.* Для корпоративных клиентов с большим парком автомобилей предлагаются специальные условия обслуживания.

>>>подробнее
 
03 апреля 2020 г.

НАШ ЦЕНТР ПРОДАЖУ АВТОМОБІЛЬНОЙ ТА ІНШОЇ ТЕХНІКИ ПРАЦЮЄ ЗГІДНО З РОЗКЛАДОМ РОБОТИ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ПО ВІДВІДУВАННЮ, ОГЛЯДУ АВТОМОБІЛІВ АБО ПРОВЕДЕННЮ ТЕСТ-ДРАЙВІВ ТА ОФОРМЛЕННЮ ДОКУМЕНТІВ.

>>>подробнее
 
03 апреля 2020 г.

СТО НАШОГО ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ ЗГІДНО З РОЗКЛАДОМ РОБОТИ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ПО ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ АВТОМОБІЛІВ ТА ПРОДАЖУ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН!

>>>подробнее
 
31 марта 2020 г.

Торговая сеть АИС предлагает специальный автомобиль для проведения дезинфекции транспорта, граждан и территорий в условиях, когда использование стационарных пунктов невозможно и / или нецелесообразно. Автомобиль доступен для заказа в торговой сети АИС по всей Украине. 

>>>подробнее
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка