Про компанію

 

 

1941

У липні 1941 року Державний Комітет Оборони СРСР приймає рішення про евакуацію з Москви ряду найбільших підприємств. Було прийнято рішення про відкриття складального виробництва Заводу Імені Сталіна (ЗІС) в Ульяновську. Рішенням Уряду СРСР в жовтні 1941 р частина колективу Московського автомобільного заводу разом з обладнанням була евакуйована в м. Ульяновськ. До початку 1942 року цех боєприпасів випустив свою першу продукцію - авіаційні снаряди.

 

 

1949

13 березня з стрічки головного конвеєра зійшла 10-тисячна вантажівка. За дві зміни випуск досяг 140 машин.
На жовтневій демонстрації 1949 року вперше було продемонстровано дослідний зразок однотонної вантажівки УАЗ-300. У 1950 році він успішно пройшов дорожні випробування. Але цьому дітищу ульяновських конструкторів не судилося піти у виробництво.

 

1947

26 жовтня з головного конвеєра зійшла перша півторатонна вантажівка ГАЗ-АА.
 

1944

До травня 1943 року було випущено дослідний зразок дизельної вантажівки УльЗІС-253 - перший власний автомобіль Ульяновського автозаводу. Ця 3,5-тонна дизельна вантажівка по економічності двигуна та динамічним якостям не поступалася американському «Студебеккеру», за що і отримала високу оцінку фахівців. В кінці 1944 року машину марки ЗІС-5 передали на Урал, в місто Міас, а ульяновському автозаводу було доручено освоїти й налагодити випуск автомобілів ГАЗ-АА
 

1943

22 червня 1943 ДКО приймає рішення про будівництво в Ульяновську автомобільного заводу. З цією метою міський виконком виділив за рікою Свіяга 200 га землі під промислове та житлове будівництво. Будівництво автозаводу поклало початок одному з найбільших районів міста Ульяновська.22 червня 1943 ДКО приймає рішення про будівництво в Ульяновську автомобільного заводу. З цією метою міський виконком виділив за рікою Свіяга 200 га землі під промислове та житлове будівництво. Будівництво автозаводу поклало початок одному з найбільших районів міста Ульяновська.
 

1942

До травня 1942 року було зібрано п'ять перших автомобілів ЗІС-5. У лютому 1942 р. розпочата стендова збірка автомобілів для фронту. У липні темпи збирання зросли до 20-30 машин на добу. Ульяновська філія № 4 ЗІС (УльЗІС) офіційно призначена головним підприємством з випуску автомобілів ЗІС-5. Зібрані та відправлені на фронт десятки вантажних автомобілів. Восени розпочато випуск малолітражних двигунів Л3 / 2 для потреб армії.
До кінця 1942 року на заводі працювало вже близько 4 тисяч молодих робітників.

 

1941

У липні 1941 року Державний Комітет Оборони СРСР приймає рішення про евакуацію з Москви ряду найбільших підприємств. Було прийнято рішення про відкриття складального виробництва Заводу Імені Сталіна (ЗІС) в Ульяновську. Рішенням Уряду СРСР в жовтні 1941р. частина колективу Московського автомобільного заводу разом з обладнанням була евакуйована в м. Ульяновськ. До початку 1942 року цех боєприпасів випустив свою першу продукцію - авіаційні снаряди.

 

 

1956

Розпочато експорт автомобілів УАЗ. Уже в 1959 році Ульяновські всюдиходи були відправлені на експорт в 22 країни світу. Автомобілі ульяновського автозаводу мали гарну репутацію, завдяки невибагливості в експлуатації та надійності. За своїми ходовими якостям УАЗи перевершували своїх зарубіжних аналогів, чим і заслужили повагу закордонних автомобілістів.
 

1956

Наказом міністра Ульянівського автозаводу було доручено освоїти випуск легкових автомобілів підвищеної прохідності ГАЗ-69 і ГАЗ-69А, що раніше вироблялися в Горькому, та причепів до них.
З цього року УАЗ офіційно спеціалізується на виробництві малотоннажних автомобілів підвищеної прохідності.
Навесні УАЗу доручено провести в стислі терміни цикл дослідно-конструкторських робіт зі створення декількох різновидів автомобілів, в тому числі санітарного, вантажного, фургона, мікроавтобуса.
Прийняте нове на той час компонування з кабіною над двигуном, яку на автомобілях підвищеної прохідності не застосовувала жодна фірма. Така компоновка дозволила збільшити обсяг кузова без збільшення довжини автомобіля.

 

1954

У 1954 році на заводі створюється відділ головного конструктора (ОГК). Спочатку це була невелика група під керівництвом І.А. Давидова, яка брала з ГАЗу документацію і передавала її після обробки і комплектування в технологічний відділ. З приходом нових фахівців починається розробка нових автомобілів сімейства УАЗ.
В кінці року з конвеєра сходять налагоджувальні партії ГАЗ-69.

 

 

1967

У січні 1967 року Міністерство автомобільної промисловості СРСР і Держплан СРСР затвердили проектне завдання на реконструкцію і розширення заводу. Цим завданням передбачалося збільшити випуск автомобілів в 3,5 рази, приступити до випуску нових моделей.
 

1966

Травень - в Москві відбулася міжнародна виставка сільгосптехніки за участю представників 20 країн світу. За рішенням журі вантажний автомобіль УАЗ-452Д був удостоєний золотої медалі. Цей автомобіль став незамінним помічником трудівників сільського господарства країни, завдяки маневреності, прохідності та невибагливості в експлуатації.
20 серпня УАЗ нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.

 

1965

На початку року з конвеєра зійшов 250-тисячний ГАЗ-69.
Завершена розробка легкового автомобіля УАЗ-469. УАЗ-469 повинен був прийти на зміну ГАЗ-69. Після ретельної роботи конструкторів над кабіною, підвіскою і мостами, були проведені контрольні випробування, а потім документацію на машину передали до відділу підготовки виробництва.

 

1961

У січні прийнято рішення про освоєння нових моделей автомобілів. В кінці року розпочато серійне виробництво вантажівки з бортовою платформою УАЗ-451Д та фургона УАЗ-451. 12 грудня перші машини зійшли з нового конвеєра. Модифікації цих автомобілів випускаються на заводі і сьогодні.
 

1960

Група конструкторів автозаводу отримала авторське свідоцтво на винахід штовхального нафтового конвеєра. Впровадження нової системи в складальне виробництво виявилося настільки ефективним, що газета «Известия» писала: «Такого комплексу немає ні на ГАЗі, ні на ЗІЛі. Ульяновци як би випередили своїх старших братів, у яких зовсім недавно брали уроки великосерійного виробництва».

 

 

1977

Листопад - УАЗ-452 (фургон) отримує державний Знак якості.
 

1976

16 лютого - автозавод нагороджений другим орденом Трудового Червоного Прапора. 27 грудня державний Знак якості присвоєно автомобільному двигуну УМЗ-451М.
 

1974

18 лютого з конвеєра зійшов мільйонний УАЗ. Цим автомобілем був УАЗ-452 (фургон) завоював на той час велику популярність серед автомобілістів. У серпні 1974 року три автомобілі УАЗ-469Б піднялися по серпантиновому схилу Ельбрусу на висоту 4000 метрів над рівнем моря. Чистий час підйому склав всього 38 хвилин.
 

1972

УАЗ-469 успішно пройшов державні випробування.
4 серпня завершено розширення головного конвеєра. Запущена в дію вантажна лінія.
15 грудня - з головного конвеєра зійшла налагоджувальна партія автомобілів УАЗ-469.

 

1971

2 листопада на засіданні техради прийнято рішення про безупинний переклад виробництва з автомобілів ГАЗ-69 та ГАЗ-69А на автомобілі УАЗ-469 та УАЗ-469Б.

 

 

1989

Восени з ініціативи телевізійної програми «Клуб мандрівників» Ульянівський автозавод взяв участь в експедиції міжнародного проекту «Великий Шовковий шлях», який проводився під егідою ЮНЕСКО. Пройшовши в цілому близько десяти тисяч кілометрів по пісках і горах Середньої Азії та Казахстану, автомобілі УАЗ нітрохи не поступалися в швидкості та прохідності автомобілів фірми «Мерседес-Бенц», а на підйомах в горах навіть мали перевагу.
 

1983

Група конструкторів УАЗа одержала урядові нагороди за винахід плаваючого автомобіля «Ягуар». Ця модель призначалася для армії, зокрема для прикордонників. До сих пір в світі немає аналогів цьому автомобілю - його швидкість на воді становить 8-10 км / ч.

 

 

1999

14 вересня з головного конвеєра зійшов 1000-й автомобіль УАЗ-3160.
Закінчено підготовку виробництва і розпочато серійний випуск нових моделей на базі малотоннажних автомобілів УАЗ-39094 з п'ятимісною кабіною та металевою платформою.

 

1998

Червень - УАЗ приступив до збірки автомобілів з дизельним двигуном УАЗ-31604. У перспективі - поява гами автомобілів на базі нового вантажного шасі, де будуть і сучасний автобус, новий вантажівка і новий варіант фермерського автомобіля.
 

1997

Автомобіль УАЗ-3160 удостоєний малої золотої медалі та диплома в м. Єкатеринбург на міжнародному ярмарку «Європа - Азія - Транзит».
На заводі організовано виробництво автомобілів малих серій (ПАМС). Першою освоєної тут моделлю став УАЗ-3153, який відрізнявся від УАЗ-31514 подовженою базою.
5 серпня з конвеєра зійшла перша дослідна партія нових автомобілів УАЗ-3160. Цей автомобіль став основою для розробки автомобілів Simbir та УАЗ-3163.

 

1996

За обсягом продажів підприємство було нагороджено європейським призом «Золотий меркурій».
 

1994

Жовтень - заводу був вручений міжнародний приз «Золотий глобус» за видатний внесок в розвиток економіки своєї країни та інтеграцію в світову економіку, а також за конкурентну і якісну продукцію.
 

1993

На заводі розпочато випуск автомобілів нової модифікації УАЗ-31514. Ця модифікація автомобіля УАЗ-469 з підвищеними споживчими якостями відрізнялася наявністю металевого даху, регульованими сидіннями, новими замками дверей. Розширення ряду модифікацій передбачало комплектацію автомобіля УАЗ-31514 новими більше економічними двигунами і пружиною передньої підвіски.
 

1992

УАЗ перетворений в АТВТ «Ульяновський автомобільний завод» (АТ «УАЗ»).

 

 

2005

17 серпня на Ульяновському автомобільному заводі почалося серійне виробництво позашляховика УАЗ Патріот.

УАЗ Патріот - перша принципово нова модель сучасного, комфортабельного позашляховика, спроектована на УАЗі за останні 30 років. Ця модель адресована для людей, які ведуть активний спосіб життя та призначена як для поїздок по місту, на роботу, за покупками для всієї родини, так і для відпочинку великою компанією на природі.
Модель Патріот увібрала в себе всі найкращі технічні рішення, розробкою яких УАЗ займався протягом останніх 10 років. Це і нова підвіска, вузли трансмісії і рульове управління, зручний салон та сучасний дизайн екстер'єру. Причому всі ці вузли та рішення були взяті від відомих автовиробників (всього в машині застосовано понад 20-відсотків імпортних комплектуючих). Для виробництва новинки на заводі була запущена нова зварювальна лінія, побудований новий фарбувальний комплекс Eisenmann та модернізований головний конвеєр. Крім того, була введена нова «Виробнича система» аналогічна застосовуваної на японських автозаводах, а персонал заводу пройшов курс навчання безпосередньо для нової моделі.

 

2004

Ще в кінці 2003 року збірно-кузовне виробництво УАЗа пройшло сертифікаційний аудит на відповідність системи менеджменту якості підприємства вимогам міжнародних стандартів ISO 9001 версії 2000 року. 16 січня 2004 року представники німецької фірми «TUV Менеджмент Сервіс» вручили автозаводу сертифікат відповідності системи якості вимогам ISO 9001: 2000.
4 березня з головного конвеєра зійшов перший автомобіль УАЗ-2360 (вантажівка на базі 3160)
З 17 квітня по 30 травня відбувся автопробіг нових автомобілів УАЗ Hunter, Simbir та УАЗ-2360 з Красноярську в Санкт-Петербург. Загальна протяжність траси склала більше 5000 км. У найбільших містах Росії по шляху проходження автопробігу влаштовувалися «позашляхові» змагання й проводилися тест-драйви нових УАЗів під девізом «Позашляховий Вихідний».

 

2003

У березні у В'єтнамі відкрито складальне виробництво УАЗів.
26 березня автомобіль УАЗ Simbir за підсумками 2002 року став одним з переможців Всеросійської програми-конкурсу «100 кращих товарів Росії» та отримав право носити срібний значок протягом двох років.
У квітні на міжнародній виставці в Шанхаї представлений УАЗ Simbir з двигуном ЗМЗ-409.
20 листопада з конвеєра зійшов останній автомобіль УАЗ-31512 (модифікація УАЗ-469). За ним - перший УАЗ Hunter.

 

2002

У серпні виповнилося 30 років вантажній лінії головного конвеєра. У цьому ж місяці на VII Російському Міжнародному автосалоні пікап УАЗ-23632 визнаний «Кращим пікапом» MIMS-2002" та нагороджений дипломом « Гран-прі».
 

2001

У вересні на VII Московській промисловій виставці-ярмарку УАЗ Simbir нагороджений золотою медаллю.
Автопробіг «Ульяновськ - Заволжя - Череповець - Ульяновськ» продемонстрував підприємствам-суміжникам продукцію спільної діяльності - досвідчені моделі міні-вен УАЗ-3165, пікап УАЗ-2362 та багато інших.
Відповідно до Програми Розвитку Дилерської Мережі ВАТ «УАЗ» в 2001 році сформована мережа «продавців» з понад 100 організацій в Росії та ближнього зарубіжжя

 

2000

27 квітня з конвеєра зійшов перший автомобіль УАЗ-3162. 12 жовтня ВАТ «Северсталь» придбало великий пакет акцій автозаводу.
Закінчено розробку малотоннажного автомобіля напівкапотного компонування типу «Мультівен», в якому можуть розміститися до 12 осіб

 

2013

У березні список партнерських програм компанії УАЗ з провідними лізинговими та кредитними компаніями поповнився ще однією з провідних в Росії - нова угода укладена з автофінансовою компанією Европлан.

У квітні УАЗ оголошує про випуск лімітованої комплектації УАЗ Патріот Welcome за ціною 499.000 рублів та лімітованої комплектації УАЗ Хантер Welcome за ціною 399.000 рублів.

У травні п'ятий рік поспіль позашляховик УАЗ Патріот зайняв перше місце в номінації «Вітчизняний автомобіль» в національній автомобільній Премії «Краще авто за версією Рунета», засновником якої є Авто@Mail.Ru.

З січня 2013 року по червень включно на експортних ринках було продано рекордну кількість автомобілів УАЗ - 5182 штуки, що на 38% більше, ніж за той же період 2012 року.

З липня УАЗ оголошує про початок дії суб сидованої кредитної програми «Ви мрієте - ми платимо», розробленої спільно з ВТБ24, в рамках якої передбачені спеціальні умови оформлення кредиту при придбанні автомобілів УАЗ.

6 серпня 2013 року з конвеєра Ульяновського автомобільного заводу зійшов перший серійний УАЗ Патріот 2014 модельного року, рестайлінг якого, перш за все, торкнувся трансмісії, матеріалів обробки та додаткового обладнання.

З 17 по 19 вересня нові автомобілі УАЗ Патріот та УАЗ Пікап успішно пройшли тестування в горах Абхазії. Кінцевою точкою експедиції стало високогірне важкодоступне село Псху, куди наважуються відправитися тільки сміливці.

З вересня модельний ряд УАЗ поповнився спеціальною серією Trophy. У спецверсії Trophy можна придбати УАЗ Патріот, УАЗ Пікап, УАЗ Хантер та комерційний автомобіль УАЗ 390995.

У листопаді УАЗ спільно з компанією Lukoil запускає лінійку оригінальних масел для автомобілів УАЗ

У листопаді УАЗ оголошує про сервісну кампанію по заміні реле обігріву вітрового скла на автомобілі УАЗ Патріот, випущених в період з 1 липня по 9 вересня 2013 року.

У грудні УАЗ випускає обмежену серію автомобілів Патріот Arctic в спеціальному «зимовому» кольорі «Снігова королева», оснащених передпусковим підігрівачем компанії Eberspecher HYDRONIC (потужність 5 кВт), який запускається за допомогою пристрою управління в запрограмований час перед приходом власника.

У грудні УАЗ справив редизайн упаковки з метою виділити якісні оригінальні запчастини УАЗ серед запчастин конкурентів і виключити реалізацію контрафактної продукції низької якості.

2012

На початку лютого близько Новосибірська автомобілі УАЗ екологічного стандарту Євро-4 пройшли лабораторно-дорожні випробування в умовах понижених температур.

У березні позашляховик УАЗ Патріот зайняв перше місце в номінації «Вітчизняний автомобіль» в національній автомобільній Премії «Краще авто за версією Рунета», засновником якої є Авто@Mail.Ru.

У серпні на Московському міжнародному автосалоні Ульяновський автомобільний завод представив дві російські прем'єри - оновлені УАЗ Патріот та УАЗ Пікап.

У листопаді Ульяновський автомобільний завод почав виробництво нових версій популярних позашляховиків УАЗ Патріот і УАЗ Пікап з новим дизельним двигуном ЗМЗ Євро-4, який оснащений сучасними дизельними технологіями Bosch - системою Common Rail CRS2-14, а також європейською системою бортової діагностики (EOBD). Це перший на сьогодні дизельний двигун російського виробництва для легкових автомобілів, що повністю відповідає екологічному стандарту Євро-4, який вступає в силу на території Росії з 2013 року.

2011

У 2011 році Ульянівському автомобільному заводу виповнюється 70 років.

З січня 2011 року ВАТ «УАЗ» виробляє антикорозійну обробку шасі позашляховиків сімейства Патріот в виробничому циклі.

C початку року ВАТ «УАЗ» оголошує про збільшення гарантійного терміну до 3 років або 100 тис. км пробігу на автомобілі УАЗ Патріот, УАЗ Патріот Sport, УАЗ Пікап.

Ульяновський автомобільний завод оголошує про відкликання автомобілів всіх моделей, вироблених в період з 17 січня по 17 лютого 2011 року з причини дефекту гальмівної системи.

У березні позашляховик УАЗ Патріот зайняв перше місце в номінації «Вітчизняний автомобіль» в національній автомобільній Премії «Краще авто за версією Рунета», засновником якої є Авто@Mail.Ru.

У квітні Ульяновський автомобільний завод оголосив про підсумки оцінки своїх постачальників. Серед переможців «Ей Джі Сі Борський скляний завод», що постачає вітрове та загартоване автомобільне скло, спільне виробництво Delphi, яке виготовляє кабельні джгути, «Східна Полімерна компанія», яка постачає обробку для салону та компанія Bosch, яка виробляє близько 30 найменувань авто комплектуючих на заводах Росії та Європи.

У червні Ульяновський автомобільний завод приступив до серійного виробництва автомобілів традиційного комерційного модельного ряду категорії M2G, що відповідають вимогам токсичності ЄВРО-4 та оснащені системою безпеки АБС.

На честь ювілею, з 6 по 18 серпня 2011 року УАЗ організував «Позашляховий парк пригод УАЗ на Байкалі», який за цей час відвідали директори та власники ключових дилерських центрів в РФ, постачальники УАЗа, керівний склад корпоративних клієнтів, журналісти ключових автомобільних видань, керівники банків та інвестиційних компаній, топ-менеджмент компанії.

У вересні на честь свого 70-річчя спеціально для шанувальників бренду на експортних ринках Ульяновський автомобільний завод випустить обмежену серію ювілейних автомобілів УАЗ Хантер, а на території РФ - обмежену серію ювілейних автомобілів УАЗ Патріот.

У вересні на ВАТ «УАЗ» стартувало серійне виробництво автомобілів УАЗ Патріот, оснащених системою безпечного паркування (парктронік) і тягово-зчіпним пристроєм (ТСУ).

10 автомобілів УАЗ взяли участь в урочистому марші, який відбувся 7 листопада 2011 року на Червоній площі в Москві. Урочистий марш присвячений 70-й річниці легендарного параду військ Червоної армії, що пройшов в 1941 році в обложеній фашистами столиці.

У листопаді автомобіль УАЗ Patriot став дипломантом Всеросійського конкурсу «100 кращих товарів Росії».

У листопаді 2011р. ВАТ «УАЗ» поставив на експорт до Республіки Гвінея 50 автомобілів УАЗ Патріот через Міжнародну організацію цивільної оборони в рамках Російської гуманітарної допомоги.

З 15 серпня по 15 листопада в московському офісі SOLLERS проходила виставка «Епоха позашляхових відкриттів», присвячена 70-річчю Ульяновського автомобільного заводу.

У грудні на честь ювілею Ульяновського автомобільного заводу в світ вийшов збірник оповідань «Попутники» та короткометражний художній фільм, заснований на реальних історіях сьогоднішніх власників автомобілів УАЗ.

2010

У березні ВАТ «УАЗ» випустив нове покоління легендарного позашляховика 469 на базі УАЗ Хантер і отримав розрізні мости, металеві бампера, 4-х ступінчасту коробку передач, відкидний борт багажника.

У травні з конвеєра Ульяновського автомобільного заводу зійшли перші автомобілі з двохпаливної системою харчування (бензин + газ).

У червні УАЗ 469 встановив світовий рекорд місткості легкового автомобіля. Усередині позашляховика одночасно помістилося 32 людини, приблизно стільки пасажирських місць розміщено в рейсовому автобусі. Загальна вага пасажирів разом з водієм склала 1900 кг, що відповідає вазі африканського слона.

У серпні на стенді Ульяновського автомобільного заводу, на Московському Міжнародному Автосалоні представлений новий позашляховик УАЗ Патріот Sport.

У вересні УАЗ Sport Division на ралі «Шовковий шлях» виявилася кращою російською командою на позашляховику. Беньямін Джепаев на автомобілі УАЗ Пікап посів п'яте місце в загальному заліку позашляховиків, ставши першим російським екіпажем, що склав конкуренцію зарубіжним заводським командам.

У листопаді автомобілі УАЗ Патріот та УАЗ Пікап з бензиновим двигуном ЗМЗ успішно пройшли сертифікацію на відповідність нормам екологічного класу «Євро-4» в Італії.

2009

13 вересня офіційна команда Ульяновського автомобільного заводу фінішувала в ралі серії «Дакар». Команда, яка виступала на УАЗ Патріот в класі Т1.1., Зайняла в заліку «автомобілі» 21 місце, залишивши позаду 13 суперників. У загальному заліку автомобіль з Ульяновська прийшов 34, обійшовши 36 інших позашляховиків і вантажівок.

УАЗ Патріот і УАЗ Пікап були обрані в якості офіційних автомобілів всеросійського автопробігу «Великий шлях російської цивілізації», організованого партією "Єдина Росія". Експедиція стартувала 13 жовтня через Санкт-Петербурга і 16 листопада завершилася у Владивостоці. Автомобілі УАЗ подолали понад 11 тис. км.

УАЗ Пікап отримав нові опції: кришку і вкладиш вантажного відсіку.

2008

У лютому почалося серійне виробництво легких комерційних автомобілів на базі позашляховика УАЗ Патріот. Нова модель отримала назву УАЗ Cargo і випускається в декількох модифікаціях: з відкритою вантажною платформою, з тентованим кузовом заввишки 1,4 метра, а також у вигляді шасі для установки надбудов.

У серпні почалося серійне виробництво автомобілів УАЗ Патріот з всесвітньо відомим дизельним двигуном Iveco.

Стартувало серійне виробництво нового автомобіля УАЗ Пікап.

2007

У серпні почалося серійне виробництво автомобілів УАЗ Патріот з кондиціонером, поліпшеною системою опалення та вентиляції салону, а так само оновленою системою охолодження двигуна.

У березні почалося виробництво нової модифікації УАЗ Хантер - версії Classic Модифікація Classic логічно завершує гаму моделі Хантер, займаючи в ній початкову нішу утилітарного і простого в обслуговуванні позашляховика, придатного для експлуатації в найжорсткіших кліматичних і дорожніх умовах.

2006

3 вересня на "Ульяновському автомобільному заводі введено в експлуатацію нову контрольно-випробувальну ділянку основного конвеєра. Інвестиції в реалізацію проекту склали 2 млн. євро.

Загальна площа нової ділянки становить 2800 кв.м., пропускна здатність - до 90 тисяч автомобілів на рік. Ділянка розрахована на весь існуючий модельний ряд автомобілів марки УАЗ, а також перспективні моделі.

У серпні УАЗ представив на Московському Міжнародному Автосалоні 4 новинки. Найбільш цікавим експонатом стенду УАЗ став концептуальний позашляховик УАЗ-3163М. Другою новинкою стенду УАЗ став УАЗ Патріот наступного модельного року. Експозицію УАЗ доповнювали два перспективних пікапа на базі УАЗ Патріот - з двомісною та п'ятимісною кабінами.

 

2014

2013 рік став для Ульяновського автомобільного заводу рекордним за останні роки за кількістю автомобілів, реалізованих на зовнішніх ринках. Так, за минулий рік на експортних ринках було продано 10 421 автомобілів, що на 37% перевищує аналогічний показник 2012 року. Автомобілі UAZ були поставлені в 20 країн. У лютому на території республіки Татарстан в м. Набережні Челни відбулося офіційне відкриття нового дилерського центру УАЗ. В кінці березня експедиція на позашляховику УАЗ ПАТРІОТ досягла один із самих північних портів Росії - с. Тіксі, загублене на узбережжі Північного Льодовитого океану. Вперше в історії, російський позашляховик UAZ Patriot перетнув Якутію по зимникам та замерзлій тундрі, дістався до якутського селища Юрюнг-Хая, і вперше, через Таймилир, пройшов із західного боку до одного з найбільш північних портів Росії на Тіксі, ставши єдиним і по праву першим , хто перетнув 73-у паралель північної широти своїм ходом.

4 квітня Голова Уряду Російської Федерації Д.А. Медведєв відвідав з візитом Ульяновський автомобільний завод, де ознайомився з виробничим майданчиком та проектом з модернізації та розвитку підприємства. В середині квітня УАЗ представив повністю оновлений дизайн і контент свого офіційного сайту www.uaz.ru: була вдосконалена структура і додані інтерактивні елементи, за допомогою яких стало можливим вибрати колір автомобіля, провести порівняння з іншою моделлю, а також визначитися з вибором конкретної комплектації. Полярна експедиція УАЗ фінішувала в Красноярську. За 38 днів позашляховик УАЗ ПАТРІОТ успішно подолав більше 21 000 км маршруту, що проходив по дорогах загального користування, зимникам, замерзлої Тундрі та льоду моря Лаптєвих, фінішувавши в точці старту в м. Красноярськ.

На початку червня позашляховик УАЗ ПАТРІОТ отримав сучасні опції і став ещe більш зручним і комфортним: сучасну ABS Bosch 9-го покоління з функціями EBD (система розподілу гальмівних зусиль) та CPC (перешкода відриву задньої осі від дороги).

В середині червні 2014 року модельний ряд УАЗ ПАТРІОТ поповнився відразу трьома новими спецверсіями - UnLimited, Expedition і Trophy. У другій половині червня позашляховики УАЗ ПАТРІОТ і УАЗ Пікап отримали спроектований з урахуванням особливостей автомобілів сучасний гідропідсилювач керма та стали ще більш зручними і безпечними.

7 жовтня на Ульяновському автомобільному заводі стартувало серійне виробництво оновлених автомобілів УАЗ ПАТРІОТ. Перші три ПАТРІОТА символічно зійшли з конвеєра в кольорах триколора російського прапора. На церемонії були присутні Міністр промисловості і торгівлі РФ Д.В. Мантуров, Повноважний представник президента РФ в ПФО М.В. Бабич, Губернатор Ульяновської області С.І. Морозов, які спільно в урочистій обстановці запустили новий збірний конвеєр кузовів та дали старт серійному виробництву оновленого УАЗ ПАТРІОТ.

Компанія була заснована у 1992 році, є одним з найбільших операторів на ринку транспортних засобів.

Основні напрямки діяльності - продаж та сервісне обслуговування легкових, комерційних та вантажних автомобілів, спеціальної техніки, автобусів, сільгосптехніки. Компанія пропонує клієнтам кілька сотень моделей провідних світових брендів.

Розвинена інфраструктура компанії дозволяє забезпечити високий рівень обслуговування Клієнтів по всій країні:
- Національна мережа торгових центрів та станцій технічного обслуговування.
- Національна мережа магазинів запасних частин.
- Виробниче підприємство.
- Регіональні автомобільні склади і логістичний центр запасних частин.
- Митно-ліцензійний склад і автотранспортна компанія.

Компанія реалізувала концепцію обслуговування Клієнтів на всіх етапах володіння транспортними засобами:
1. Продаж нової та техніки, що була у використанні.
2. Сервісне обслуговування.
3. Комплекс супутніх послуг:
- Кредит, лізинг, трейд-ін.
- Страхові послуги.
- Продаж і встановлення додаткового обладнання, газобалонного обладнання та аксесуарів.
- Продаж запасних частин.
- Сервіс асистансу - технічна і консультаційна допомога в дорозі.
4. Викуп автомобілів з пробігом у Клієнтів.
5. Послуга покупки автомобілів в США або Кореї на замовлення Клієнтів.

За час своєї роботи компанія продала більше 400 000 транспортних засобів. Завойовано довіру більше 500 000 клієнтів, які включають десятки тисяч компаній та організацій

За підсумком результатів продажів та численних досліджень задоволеності клієнтів компанія удостоєна десятків міжнародних та національних нагород від партнерів в таких номінаціях як:
- кращий дистриб'ютор
- кращий рівень обслуговування клієнтів
- кращий дилерський центр
- кращий дилер з продажу
- кращий дилер із сервісного обслуговування
- кращий дилер з корпоративних продажів
- краще просування бренду та багато інших.

Висока оцінка діяльності підтверджена численними поставками нашої продукції до таких установ, як:

Міністерство інфраструктури

Міністерство освіти і науки

Міністерство соціальної політики України

Міністерство охорони здоров'я України

Міністерство внутрішніх справ України

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Державне підприємство «Укрпошта»

Міськи та районні державні адміністрації та комунальні підприємства

Державні підприємства нафтогазової галузі

Найбільшим національним компаніям корпоративного сектору

Запрошуємо Вас ознайомитися з пропонованим модельним рядом нової техніки та техніки, що була у використанні.

Чекаємо на Вас в наших торгівельно-сервісних центрах.

 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка